Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:55 12-01-2019 Foto e ditës Rozina dhe bebja e porsalindur

Një 41 vjeçare shtatzanë që rrezikonte jetën e saj dhe të bebit për shkak të komplikacioneve është transportuar me helikopter mëngjesin e djeshëm nga Burreli në Maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë, ku ka lindur një djalë, fëmijën e saj të tetë.

Falë ndërhyrjes në kohë të mjekëve dhe urgjencës mjekësore nëna dhe fëmija gëzojnë shëndet të plotë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.027461051940918
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-148459" }