Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:12 19-04-2019 Foto e ditës

Kroçera gjigante MSC LIRICA ka mbërritur ditën e djeshme në qytetin bregdetar të Sarandës.

Mbi 2300 turistë që ndodheshin në bordin e saj kanë 'zbarkuar' në qytetin bregdetar për të shijuar bukuritë dhe freskinë e jugut. 

Mediat lokale kanë raportuar me foto dhe video momentin e mbërritjes së korçerës gjigante MSC LIRICA në ujërat e Sarandës, ndërkohë dhe qytetarët kanë mikpritur turistët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007249116897583
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-160993" }