Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:13 24-04-2019 Foto e ditës

Serena dhe Ina Sinani janë dy motrat shqiptare që po shkëlqejnë në Itali.

Dy motrat kanë konkuruar në 'The Voice of Italy' me një nga këngët e këngëtares së njohur shqiptare Era Istrefi, duke bindur trajnerët ti përzgjedhin dhe të kalojnë në raundin tjetër të kompeticionit.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse t'u urojmë shumë suksese dy motrave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024801015853882
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-161620" }