Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:19 16-06-2019 Foto e ditës

Në kaudër të 75-vjetorit të genocidit grek mbi shqiptarët e Çamërisë, Shoqata Çamëria ka organizuar një sërë aktivitetesh.

Kreu i shoqatës Dritan Sejko lajmëron qytetarët se pelegrinazhi i përvitshëm në Varrezat Monumentale te Kllogjerit dhe marshimi në Qafë Botë këtë vit do të organizohët ditën e shtunë datë 22 qershor.

Sejko fton qytetarët të bëhen pjesë në këto aktivitete, të gjithë patriotëve shqipëtarë por në veçanti, shqiptarëve të Çamërisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027456998825073
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-168392" }