Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:17 12-07-2019 Foto e ditës

Kjo mrekulli është shkrepur në Pogradec.

Një varkë në mes të liqenit, dhe pamja fantastike.

Fotografia është realizuar nga Ardian Fezollari.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070099830627441
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-171935" }