FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:09 13-08-2019 FOTO E DITËS

Një djalë nga Kosova e ka surprizuar të dashurën e tij e cila jetonte në Britaninë e Madhe, duke i propozuar në aeroport.

Leotrimi e ka pritur të dashurën e tij me lule dhe serenata kur ajo mbërriti në Aeroportin e Prishtinës në Sllatinë.

I riu i propozoi të dashurës së tij nën tingujt e violinës dhe me një buqetë me trëndafila e i ulur në gjunjë.

Vajza iu përgjigj e emocionuar me një 'Po', propozimit të të dashurit të saj për martesë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070350170135498
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-175159" }