FOTO E DITËS/ 600 policë dhe një javë kohë për realizimin e videos së urimit në Tiranë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:44 27-11-2016 FOTO E DITËS/ 600 policë dhe një javë kohë për realizimin e videos së urimit në Tiranë

Policia e Tiranës ka publikuar një video urimi për të gjithë shqiptarët me rastin e Festave të Nëntorit. 600 efektivë të policisë janë organizuar për të realizuar brenda një jave për të realizuar videon..

Pamje nga puna e tyre e përditshme, mesazhe urimi dhe sensibilizimi dërgohen nga Policia e Tiranës me rastin e ditës së pavarësisë dhe të çlirimit të Shqipërisë.

Është hera e parë që një iniciativë e tillë ndërmerret nga uniformat blu.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030250072479248
array(1) { ["section"]=> string(91) "foto-e-dites-600-police-dhe-nje-jave-kohe-per-realizimin-e-videos-se-urimit-ne-tirane-60819" }