FOTO E DITËS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:34 29-11-2016 FOTO E DITËS

Kjo është një foto e shkrepur nga profesionisti Gent Onuzi dhe që tregon si u festua dje dita e Pavarësisë në kryeqytet.

Për këtë 104 vjetor, Bashkia e Tiranës lëshoi 28 mijë tollumbace që fluturuan nga qendra e kryeqytetit duke krijuar shumë atmosferë festive.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fëmijët sjellin atmosferën e festës së Pavarësisë, bëjnë me duar shqiponjën dy krenare
Skandal në teatrin e Vlorës, busti i Petro Markos zëvëndësohet me këngëtarin Italian Albano Corris »
Article Logic
Execution time: 0.016057014465332
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-60995" }