Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:25 17-09-2017 Foto e ditës

Një sasi e konsiderueshme vajrash dhe hidrokarburesh kanë ndotur bregdetin në plazhin e shëtitores “Taulantia” në Durrës.

Në breg kanë dalë sasi të mëdha hidrokarburesh që me gjasë janë derdhur në mënyrë të kundërligjshme nga ndonjë mjet lundrues në det të hapur dhe era i ka transferuar në breg.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02794885635376
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-92627" }