Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:23 14-10-2017 Foto e ditës

Një garë ekologjike do të zhvillohet midis fëmijëve të kryeqytetit tek Parku Urban në zonën e Don Boskos.

Vogëlushët do të konkurojnë midis tyre nga data 12 tetor e deri në 26 tetor për konkursin më të bukur në mbrojtje të mjedisit.

Gjithashtu do të ketë dhe shpërblime për fëmijët që do të renditen në tre vendet e para.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.092633962631226
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-95841" }