Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:20 16-10-2017 Foto e ditës

Një nga revistat më prestigjioze në botë në fushën e jetës dhe modës, Vogue,  i ka dedikuar një reportazh të gjerë në seksionin e saj për udhëtimet, transformimit total të kryeqytetit të Shqipërisë, Tiranës.

Artikulli i botuar nga Vogue evidenton që në fillim transformimin e madh që ka pësuar Tirana nga kryeqyteti i vendit më të izoluar në botë në një kryeqytet të gjallë dhe plotë jetë.

 “Tirana të  impresionon si një qendër urbane shpirtërore me personalitet të fortë, formuar nga një histori e trazuar”, shkruan revista.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013699054718018
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-96014" }