Foto e Ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:09 20-10-2017 Foto e Ditës

Simpatizantë të shumtë të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri janë mbledhur në shtëpinë e tij te “Kodra e Diellit”.

Qytetarët dhe simpatizantët kanë njoftuar njëri-tjetrin dhe janë mbledhur gjithnjë e më shumë përpara shtëpisë së Tahirit në shenjë mbështetjeje të plotë për ish-ministrin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027742862701416
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-96542" }