Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:26 24-10-2017 Foto e ditës

Vende në zhvillim, ku ka ende shumë për t’u zbuluar, por edhe destinacione pak të njohura dhe ende pak të kushtueshme.

Portali italian SiViaggia.it ka hartuar një renditje me destinacionet që këshillon t’i vizitoni në vitin 2018.

E para në listë është Shqipëria. “Shqipëria, jo vetëm që është përmendur vitet e fundit si destinacion turistik i pëlqyer i fqinjëve të afërt, por edhe më gjerë, ka tërhequr vëmendjen e shumë mediave botërore”, shkruan portali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16692519187927
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-96968" }