Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:20 29-10-2017 Foto e ditës

Një lajm i mirë për të gjithë ata që adhurojnë gjumin e mëngjesit. Sot, akrepat e orës janë kthyer 60 minuta mbrapa.

Si rezultat i këtij ndryshimi nata do të jetë më e gjatë dhe dita më e shkurtër.

Ndryshimi i orës diellore do të ndodhë sërish të dielën e fundit të muajit mars.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015076875686646
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-97595" }