Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:28 30-10-2017 Foto e ditës

Një lajm i trishtë ka pushtuar prej ditës që djeshme të gjitha mediat shqiptare dhe rrjete sociale. Adelajda Xhamani, gazetarja, moderatorja dhe ish-konkurrentja e Big Brother Albania 2 ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit.

Policia në versionin e saj zyrtar sqaroi se shkak për vdekjen e parakohshme të saj u bë një arrest kardiak.

Adelajda dha frymën e fundit në banesën e saj ku jetonte e vetem në moshën 31-vjeçare. Lajmi për vdekjen e vajzës nga Kavaja, e cila do të mbahet mend se guxoi të thyejë tabutë ka prekur zemrat e të gjithëve. Ngushëllime familjes dhe miqve të saj!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023567914962769
array(1) { ["section"]=> string(18) "foto-e-dites-97674" }