Foto e Ditës/ 'Audi i verdhë' gjendet i shkrumbuar në Trevizo

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:32 27-01-2016 Foto e Ditës/ 'Audi i verdhë' gjendet i shkrumbuar në Trevizo

Për rubrikën ‘Foto e Ditës’ është përzgjedhur makina që ka tmerruar ditët e kaluara italianët, e cila është gjendur e shkrumbuar nga flakët në Trevizo, ndërsa tre personat që kërkohen nga policia, janë ende në arrati. Banorët e zonës kanë parë një makinë që kishte marrë flakë dhe lajmëruan zjarrëfikësen, ndërsa më pas në vendngjarje mbërriti dhe policia italiane. Nga ana e tyre policët konstatuan se bëhet fjalë për Audin e verdhë, që lëvizte me shpejtësi të frikshme natën mes Padovas dhe Venecias, duke shkaktuar frikë tek drejtuesit e mjeteve që qarkullonin natën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026155948638916
array(1) { ["section"]=> string(64) "foto-e-dites-audi-i-verdhe-gjendet-i-shkrumbuar-ne-trevizo-31035" }