FOTO E DITËS: Bashkia Kamëz lë sërish nam, ky është emri i radhës që i vë një prej rrugëve të saj

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:06 22-12-2016 FOTO E DITËS: Bashkia Kamëz lë sërish nam, ky është emri i radhës që i vë një prej rrugëve të saj

Në bashkinë e Kamzës gjejmë emrat e qyteteve dhe kryeqyteteve më të mëdha të botës. Mirëpo këtë herë rrugës që do të ndërtohet do t'i vihet emri i pijes së njohur “Coca Cola”.

E gjithë rruga do të ketë një fond limit prej : 33.333.917 (tridhjetë e tre milion e treqind e tridhjetë e tremijë e nëntëqind e shtatëmbëdhjetë ) lekë pa t.v.sh

Proçedura e hapur përfshin objektin Ndërtim Rruga “Coca Cola” vazhdim Laknas Fondi limit pa TVSH.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036319017410278
array(1) { ["section"]=> string(101) "foto-e-dites-bashkia-kamez-le-serish-nam-ky-eshte-emri-i-radhes-qe-i-ve-nje-prej-rrugeve-te-saj-63397" }