Foto e Ditës - Berisha tregon "ushtrinë e Shullazit"

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:09 27-04-2016 Foto e Ditës - Berisha tregon

Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar gjatë emiriosnit "Studio e Hapur" fotografitë e 27 personave që sipas tij janë "ushtria e Emiljano Shullazit". Berisha tha se të gjithë ata persona janë të lirë dhe të armatosur.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029175996780396
array(1) { ["section"]=> string(54) "foto-e-dites-berisha-tregon-ushtrine-e-shullazit-38790" }