Foto e Ditës/ "Dashuri murale" në Korçë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:57 06-05-2016 Foto e Ditës/

"Dashuri murale" në Korçë

Zbukurimi me piktura murale i fasadave të pallateve tek “Rruga e Dritave të Verdha”. Kjo është nisma më e fundit e Bashkisë së Korçës. Toni Sulo është piktori korçar me banim në Selanik që punoi me dashuri për qytetin e tij dhe i dhuroi Korçës këtë pikture murale.

Një ide e bukur dhe kreative e Bashkisë Korçë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026031970977783
array(1) { ["section"]=> string(42) "foto-e-dites-dashuri-murale-ne-korce-39638" }