Foto e Ditës - Ndërtesat "vishen" me flamurin belg

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:31 23-03-2016 Foto e Ditës - Ndërtesat

Në shenjë solidariteti me viktimat, ndërtesa ikonike në mbarë botën janë mbuluar nga ngjyra e kuqe, e verdhë dhe e zezë të flamurit belg, ku mbi 30 persona humbën jetën nga tre sulmet terroriste,dy në aeroport dhe një në metro. Mbi 200 persona të tjerë mbetën të plagosur nga sulmet tronditëse.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010046005249023
array(1) { ["section"]=> string(52) "foto-e-dites-ndertesat-vishen-me-flamurin-belg-35771" }