FOTO E DITËS/ Ndizet muri i kryeminstrisë, qytetarët mblidhen për të lexuar mesazhet e personalizuara

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:52 27-12-2016 FOTO E DITËS/ Ndizet muri i kryeminstrisë, qytetarët mblidhen për të lexuar mesazhet e personalizuara

Muri i kryeministrisë është ndezur mbrëmjen e sotme nga mesazhet e qytetarëve shqiptarë.

 

Në këto ditë festive qytetarët kanë dërguar urimet e përzemërta për miqtë, familjarët dhe të dashurit e zemrës në numrin e publikuar nga kryeministria, mesazhe të cilat janë bërë publike në murin e këtij institucioni, raporton newsbomb.al.

Qindra persona janë mbledhur përballë kryeministrisë duke lexuar mesazhet, duke festuar dhe duke bërë fotografi. Për të gjithë ju që doni të uroni publikisht njerëzit tuaj të dashur mund të shkruani në numrin: 0674433555.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11805200576782
array(1) { ["section"]=> string(105) "foto-e-dites-ndizet-muri-i-kryeminstrise-qytetaret-mblidhen-per-te-lexuar-mesazhet-e-personalizuara-63872" }