Foto e ditës: Nga vitit 1985 pa rënë dëborë, zbardhet kryeqyteti

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:00 12-01-2017 Foto e ditës: Nga vitit 1985 pa rënë dëborë, zbardhet kryeqyteti

Dëbora ka mbuluar dje në mbrëmje Tiranën teksa mijëra qytetarë kanë mbushur rrugët dhe parqet për t’u zbavitur me fëmijët e tyre apo për të realizuar fotografi nën rreshjet e pazakonta të borës.

Qindra fotografi kanë mbushur rrjetet sociale për dëborën që Tirana s'e kishte parë që prej vitit 1985.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02706503868103
array(1) { ["section"]=> string(68) "foto-e-dites-nga-vitit-1985-pa-rene-debore-zbardhet-kryeqyteti-65275" }