Foto e Ditës/ Një deputet thyen ligjin në Kuvendin shqiptar

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:34 25-05-2016 Foto e Ditës/ Një deputet thyen ligjin në Kuvendin shqiptar

Një deputet shqiptar thyen ligjin në kuvendin shqiptar. Në praninë e kolegëve të tij, të cilët nuk janë kujtuar ta paralajmërojnë, demokrati Genc Ruli ka ndezur për qejf të vet cigaren. Tabela që i kujtonte të mos e bënte, qëndronte fiks sipër kokës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në Kryesinë e Parlamentit, kur Ruli nën praninë e deputetëve të tjerë Rakip Sulit, Artan Gaçit, Eduard Shalsit dhe Fatmir Xhafajt ka thyer ligjin antiduhan. Kushedi sa i stresuar do ketë qenë këtu Ruli.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj bën një veprim të papritur "live" në emision, nxjerr nga xhepi zarfin dhe 1 qind lekë
Gruas i bie të fiktë pasi policët bashkiakë i sekuestrojnë karrocën me kokoshka, pezullohen 4 inspektorët »
Article Logic
Execution time: 0.018781900405884
array(1) { ["section"]=> string(64) "foto-e-dites-nje-deputet-thyen-ligjin-ne-kuvendin-shqiptar-41422" }