Foto e ditës/ Polisi, fshati pa urë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:57 22-03-2016 Foto e ditës/ Polisi, fshati pa urë

Janë pamjet që vijnë nga Polisi i Librazhdit, fshati i cili nuk e ka një urë.

Janë pikërisht studentët e “Media Aktive” të cilët kanë realizuar një mini-dokumentar për Polisin e vogël.

Ata janë lidhur me litar dhe guximshëm kanë kaluar në anën tjetër për të sjellë kështu copëza të një realiteti ndryshe nga metropoli.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029922962188721
array(1) { ["section"]=> string(39) "foto-e-dites-polisi-fshati-pa-ure-35697" }