Foto e ditës/ Shehaj e Tatimeve flet më shumë me gjeste se sa fjalë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:35 13-09-2015 Foto e ditës/ Shehaj e Tatimeve flet më shumë me gjeste se sa fjalë

Gjestikulacionet e drejtoreshës së Tatimeve  Briseida Shehaj, ditën e djeshme në konferencë, kane qenë një lajm më vete. Tejet emocionale dhe deri diku edhe “imponuese” është shfaqur Shehaj para kamerave. Kjo foto, realizuar nga LSA tregon ndoshta edhe gjithë presionin që bart Shehaj nisur nga fakti që i ka shpallur luftë informalitetit, që siç e kemi parë e pasqyruar, nuk është edhe një aksion aq i lehtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030735969543457
array(1) { ["section"]=> string(72) "foto-e-dites-shehaj-e-tatimeve-flet-me-shume-me-gjeste-se-sa-fjale-20639" }