Foto e fundit e Veliajt, me stafin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:57 21-04-2015 Foto e fundit e Veliajt, me stafin

Kandidatët për bashkitë kanë nisur të jenë edhe më shumë aktivë në rrjetet sociale. Erion Veliaj, kandidati i së majtës për Tiranën ka publikuar se fundmi një foto nga takimi i tij i fundit me Këshillin Kombëtar të Punës.

Veliaj ka deklaruar se do japë dorëheqjen këto ditë, për t’iu përkushtuar fushatës elektorale.

“Takimi im i fundit me Këshillin Kombëtar të Punës. Mirënjohës biznesit dhe sindikatave për punën në ekip. Realizuam reformën e pensioneve, zyrave të punës dhe arsimit profesional. BASHKE”, shkruan Veliaj në profilin e tij. Të gjithë në foto shfaqen të qeshur, me Veliajn në krye.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025612831115723
array(1) { ["section"]=> string(38) "foto-e-fundit-e-veliajt-me-stafin-9315" }