Foto e papublikuar më parë e Edi Palokës dhe ironia e Dylgjerit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:05 04-01-2016 Foto e papublikuar më parë e Edi Palokës dhe ironia e Dylgjerit

Gazetari Ylli Dylgjeri publikon një foto të padalë më parë të kreut të grupit Parlamentar të PD, Edi Paloka.

Paloka në këtë foto kalëron mbi kalë ndërsa gazetari nuk nguron t’i bashkangjisë fotos edhe komentin e tij tipik.

“Revolucioni Janarit përballë Revolucionit Jaguarit! Deputeti Edi Paloka mbi kalë. Stërvitet për Revolucionin e Janarit!”, shkruan Dylgjeri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027551889419556
array(1) { ["section"]=> string(69) "foto-e-papublikuar-me-pare-e-edi-palokes-dhe-ironia-e-dylgjerit-29127" }