Foto e parë e Ilva Tares me motrën në maternitet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:32 02-07-2015 Foto e parë e Ilva Tares me motrën në maternitet Ilva Tare me motrën e saj në maternitet

Kjo është foto e parë e gazetares Ilva Tare pas sjelljes në jetë të vajzës së saj Melody.

Ilva gjendet në maternitet dhe ka realizuar këtë “selfie” me motrën e saj, ndërsa duket mjaft në formë edhe pas lindjes. Gazetarja solli në jetë ditën e djeshme vajzën, fryt të martesës me politikanin Eduard Selami.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Flet ministri Tahiri por salla është bosh në Kuvend
Sonila Meço feston ditëlindjen, urimi i veçantë i djalit të Heart Attack »
Article Logic
Execution time: 0.015943050384521
array(1) { ["section"]=> string(54) "foto-e-pare-e-ilva-tares-me-motren-ne-maternitet-15195" }