Foto e Ramës me dy gishta lart, por nuk është hera e parë...(Fotot)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:30 11-09-2015 Foto e Ramës me dy gishta lart, por nuk është hera e parë...(Fotot)

Kryeministri Edi Rama pozon i qeshur me dy gishtat lart në një sefie të realizuar në zyrën e tij të veçantë.

Dy gishtat lart, simboli i fitores, në Shqipëri identifikohet me liderin historik të së djathtës, ish-kryeministrin Sali Berisha, por Rama nuk shqetësohet ta përdorë, çka e ka bërë edhe disa herë të tjera, ndoshta në formë provokimi apo ironie.

Edi-Rama-me-dy-gishta.jpg

Edi Rama me dy gishtat lart duke dhuruar gjak

Një nga vendimet më të diskutuara të Edi Ramës, ishte prishja e “dy gishtave” në qendër të qytetit të Kavajës dhe ndërtimit tëp o “dy gishtave” por kësaj here në një stil tjetër.

Monumenti-me-dy-gishta-Kavaje-320x240.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Frika nga tatimorët, ja si reagojnë berberët (Foto)
Edhe “supermbesa” e kënaqur me shkarkimin e drejtoreshës, kujtonë skenat në Bllok »
Article Logic
Execution time: 0.0039031505584717
array(1) { ["section"]=> string(68) "foto-e-rames-me-dy-gishta-lart-por-nuk-eshte-hera-e-pare-fotot-20551" }