Foto e rrallë: Kur 17-vjeçari Lulzim Basha takonte Ibrahim Rugovën në Hollandë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:54 02-04-2017 Foto e rrallë: Kur 17-vjeçari Lulzim Basha takonte Ibrahim Rugovën në Hollandë

Një foto e rralë e kreut të Patrisë Demokratike, Lulzim Basha është publikuar në internet.

Basha, në atë kohë vetëm 17 vjeç, duket pranë ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova. Lulzim Basha në atë kohë jetonte dhe studionte në Hollandë.

wer2w4tr24t35u.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03282904624939
array(1) { ["section"]=> string(83) "foto-e-rralle-kur-17-vjecari-lulzim-basha-takonte-ibrahim-rugoven-ne-hollande-73880" }