Foto e rrallë: Kur 17-vjeçari Lulzim Basha takonte Ibrahim Rugovën në Hollandë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:33 03-04-2017 Foto e rrallë: Kur 17-vjeçari Lulzim Basha takonte Ibrahim Rugovën në Hollandë

Një foto e rrallë e kreut të Patrisë Demokratike, Lulzim Basha është publikuar në internet.

Basha, në atë kohë vetëm 17 vjeç, duket pranë ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova. Lulzim Basha në atë kohë jetonte dhe studionte në Hollandë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0308518409729
array(1) { ["section"]=> string(83) "foto-e-rralle-kur-17-vjecari-lulzim-basha-takonte-ibrahim-rugoven-ne-hollande-73906" }