Foto flagrante dhe emri: Drejtoresha e shkollës së mesme ndihmon Ermonela Felajn në fushatë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:12 30-05-2017 Foto flagrante dhe emri: Drejtoresha e shkollës së mesme ndihmon Ermonela Felajn në fushatë

Ish-kryeministri Sali berisha ka denoncuar me anë të një statutusi në facebook ku shkruan se drejtoresha e shkollës së mesme Kuçovë, Myrteza Kepi ndihmon kandidaten për deputete në PS Ermonela Felaj duke bërë fushatë.

Berisha ka postuar disa foto të bëra nga një qytetar gjatë fushatës në të cilat shihet drejtoresha e shkollës.

tyttyyt.jpg

htyhtyhtyhty.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Detaji që s’keni vënë re...Çfarë ka zhdukur Basha, revoltohen simpatizantët e PD
Rama përshëndet shqiptarët me memorialin historik dje dhe sot (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.029015064239502
array(1) { ["section"]=> string(96) "foto-flagrante-dhe-emri-drejtoresha-e-shkolles-se-mesme-ndihmon-ermonela-felajn-ne-fushate-80561" }