FOTO/ Jo vetëm një ‘yll’ në fushë, njihuni me ‘bishën’ 100 mijë euroshe të lojtarit të UNITED

Publikuar tek: sport, më 17:26 18-08-2018 FOTO/ Jo vetëm një ‘yll’ në fushë, njihuni me ‘bishën’ 100 mijë euroshe të lojtarit të UNITED

Romeu Lukaku nuk është një lojtar, i cili dallohet për aftësitë e tij në fushën e lojës.

“The Sun” zbulon disa detaj kur sulmuesi po shkon në stërvitje me Manxhester United dhe ka ardhur me një makinë Benz, që kushton më shumë se 100 mijë euro, raporton prestigjozja.

Manchester United këtë sezon e ka “detyrim” për ta fituar kampionatin, sepse rivalë e përjetshëm, Manchester City janë kampionët në fuqi dhe askush në “Old Trafford” nuk dëshiron që Manchesteri të jetë “blu”

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përleshja e tifozëve në Korçë, reagon FSHF
VIDEO EKSKLUZIVE/ Indicident I RËNDË në 'Selman Stermasi' GJAKOSET tifozi rus nga ultrasit e Tiranës »
Article Logic
Execution time: 0.020327091217041
array(1) { ["section"]=> string(94) "foto-jo-vetem-nje-yll-ne-fushe-njihuni-me-bishen-100-mije-euroshe-te-lojtarit-te-united-131510" }