FOTO/ Kapiteni legjendar një mesazh emocionues për ditëlindjen e bashkëshortes: Vitet kalojnë, por dashuria ime rritet vit pas viti

Publikuar tek: sport, më 10:42 28-04-2017 FOTO/ Kapiteni legjendar një mesazh emocionues për ditëlindjen e bashkëshortes: Vitet kalojnë, por dashuria ime rritet vit pas viti

Francesco Totti i bën një urim special, bashkëshortes së tij, Ilari Blasit, e cila sot feston 35-vjetorin e saj të lindjes.

Përmes një postimi në Facebook, kapiteni legjendar i Romës ka uruar bashkëshorten e tij me një foto të përbashkët, ndërsa shkruan: "Vitet kalojnë, por dashuria ime rritet vit pas viti. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime".

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VIDEO/ Çmendet Felipe Melo, merr me grushte kundërshtarin dhe krijon luftë në stadiumin e skuadrës uruguaiane
Luiza Gega lë Shqipërinë, firmos në Turqi »
Article Logic
Execution time: 0.020065069198608
array(1) { ["section"]=> string(134) "foto-kapiteni-legjendar-nje-mesazh-emocionues-per-ditelindjen-e-bashkeshortes-vitet-kalojne-por-dashuria-ime-rritet-vit-pas-viti-76747" }