FOTO/ Kryeministri Rama i "vesh" Lul Bashës fanellën e Barcelonës: Të thashë të hynim në çadër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:09 20-04-2017 FOTO/ Kryeministri Rama i

Nuk rreshtin ironia dhe 'thumbimet' e kryeministrit Edi Rama ndaj liderit të Opozitës, Lulzim Bashës, për "Çadrën e lirisë".

Sërish, kreu i Qeverisë ka lidhur vendimin e Bashës për të mos lëvizur nga protesta para Kryeministrisë me sfidën çerekfinale të Champions League, mes Juventusit dhe Barcelonës.

Juventusi kaloi dje në gjysmëfinale, ndërsa një gjë të tillë e ka përjetuar mjaft mirë edhe kryeministri Rama, i cili pak minuta më parë ka postuar një tjetër fotomontazh, teksa i 'vesh' Bashës fanellën e Barcelonës, duke e vendosur atë në një dialog imagjinar me sulmuesin Luis Suarez.

ediiiiiiiiiiii.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022800922393799
array(1) { ["section"]=> string(96) "foto-kryeministri-rama-i-vesh-lul-bashes-fanellen-e-barcelones-te-thashe-te-hynim-ne-cader-75830" }