Foto-Lajm/ Djemtë e kombëtares stërviten për disa orë këtë mëngjes në Francë

Publikuar tek: sport, më 09:14 07-06-2016 Foto-Lajm/ Djemtë e kombëtares stërviten për disa orë këtë mëngjes në Francë

Dhe janë në Francë... gati për të lënë gjumë në atë që për shumë shqiptarë është Europiani i ëndrrave.

Kjo është një foto e shkrepur sot nga stërvitja herët në mëngjes e futbollistëve të kombëtares tonë.

Seanca stërvitore do të sgjasë disa orë ndërsa në orën 17:00 të ditës së sotme pritet një konferencë për shtyp.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot hapet dyqani i kombëtares në Tiranë, të gjitha produktet me 40% ulje
Surpriza e qytetit francez, flamuj dhe banderola në shqip: “Mirë se Vini në Perros Guirec” (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.019915103912354
array(1) { ["section"]=> string(81) "foto-lajm-djemte-e-kombetares-sterviten-per-disa-ore-kete-mengjes-ne-france-42700" }