Foto-lajm/ Këmbëkryq me Presidenten

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:51 04-03-2015 Foto-lajm/ Këmbëkryq me Presidenten

Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga njihjet për stilin e saj të veshjes në bazë të vendit ku ndodhet, por kësaj here ka përshtatur edhe veprimet.

Jahjaga ka vizituar Rahovecin, ku edhe është ndalur në teqen e qytetit. Në foto shihet se si presidentja i është përshtatur vendin dhe për të respektuar rregullat ka hequr këpucët duke u ulur këmbëkryq në minder.

Ndërsa kreu i Komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi nuk pranuar t’i bashkohet veprimeve të Jahjagës.

Foto është publikuar në facebook-un e presidentes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035552978515625
array(1) { ["section"]=> string(39) "foto-lajm-kembekryq-me-presidenten-4979" }