Foto-Lajm/ “Shqiponjat e kombëtares” udhëtojnë drejt Tiranës, festa vazhdon

Publikuar tek: sport, më 23:02 29-03-2015 Foto-Lajm/ “Shqiponjat e kombëtares” udhëtojnë drejt Tiranës, festa vazhdon Futbollistet e kombetares ne autobus drejt Tiranes

Futbollistët e kombëtares janë duke udhëtuar me autobus nga Elbasani për të ardhur në Tiranë, këtu ku i pret një numër i madh tifozësh kuq e zi që prej orësh e orësh të tëra kanë festuar e mbushur rrugët e kryeqytetit. Futbollistët, nuk kanë harruar të bëjnë me duar simbolin tonë kombëtar, shqiponjën. Në ditë si këto, ata janë shqiponjat e këtij vendi. Ata janë simboli dhe përfaqësuesit  tanë të denjë...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Urimi Granitit për ditëlindjen e të vëllait, Taulantit
Ekskluzive/ Gianni De Biasi rrëfen emocionet: Ja kush ishte “Njeriu i ndeshjes”. Dua të mësoj shqip »
Article Logic
Execution time: 0.016669034957886
array(1) { ["section"]=> string(76) "foto-lajm-shqiponjat-e-kombetares-udhetojne-drejt-tiranes-festa-vazhdon-7305" }