Foto-Lajm/ Tirana-Partizani, tifozët mbushin rrugët e kryeqytetit

Publikuar tek: sport, më 17:46 13-03-2015 Foto-Lajm/ Tirana-Partizani, tifozët mbushin rrugët e kryeqytetit

Rrugët e kryeqytetit janë mbushur sot nga tifozë të shumtë të ekipeve të Tiranës dhe Patizanit drejtuar stadiumit ku do të luhet derbi kryeqytetas. Deri tani nuk ka patur asnjë incident midis tyre dhe urojmë që kështu të shkojë deri në përfundim të ndeshjes.

Tifozët e Partizanit:

Tifozët e Tiranës:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nis derbi midis tifozerive në kryeqytet (Video)
VIP-at larg politikës, pranë sportit në derbin Tirana-Partizani (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.020287036895752
array(1) { ["section"]=> string(68) "foto-lajm-tirana-partizani-tifozet-mbushin-rruget-e-kryeqytetit-5820" }