Foto nga fejesa e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt, si dukej çifti kur ishin ende adoleshentë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:10 24-01-2017 Foto nga fejesa e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt, si dukej çifti kur ishin ende adoleshentë

Këto fotografi që shihni janë shkrepur disa vite më parë, dhe janë pikërisht nga fejesa e këngëtares Xhensila Myrtezaj me aktorin, Bes Kallaku.

Ajo ka veshur një fustan ngjyrë bojëqielli, ndërsa Kallaku kostumin tradicional siç e kërkon rasti. Ceremonia e fejesës së tyre ka qenë mjaft private. Aktualisht, çifti vazhdon të jetë i dashuruar dhe këtë e kanë pohuar të dy në daljet e tyre publike, shkruan Bordo.

Secili prej tyre vazhdon karrierën dhe jetën artistike të mbushur me projekte të reja.

xhensila-myrtezaj-006-n-besi-400-avip.jpg

Screenshot_4.png

a2dcb2bc-e0c9-47c6-8ed6-de4abe39ae41-0.jpg

1303117971-ftuar_special.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028099060058594
array(1) { ["section"]=> string(101) "foto-nga-fejesa-e-bes-kallakut-dhe-xhensila-myrtezajt-si-dukej-cifti-kur-ishin-ende-adoleshente-66545" }