Foto që po bën xhiron e rrjeteve sociale për protestën, një i ri që do të thotë: Fuck you

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:05 09-01-2016 Foto që po bën xhiron e rrjeteve sociale për protestën, një i ri që do të thotë: Fuck you Nje djal sot ne rruget e Prishtines duke protestuar

Një foto që po bën xhiron e rrjeteve sociale nga protesta e sotme në Prishtinë, është edhe kjo e këtij djali të ri, të vetëm në rrugët e Prishtinës, që siç mund të mendohet i është drejtuar policisë së Kosovës. 

Djali ka nxjerrë gishtin për të thënë “Fuck you” dhe duket se gjithë mënyra e të sjellurit të tij, ka bërë që të kthehet në një prej personazheve të ditës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021296977996826
array(1) { ["section"]=> string(93) "foto-qe-po-ben-xhiron-e-rrjeteve-sociale-per-protesten-nje-i-ri-qe-do-te-thote-fuck-you-29557" }