Foto që të ngjeth mishin, Vesa e vogël përcjell babin me mision në Egje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:47 18-03-2017 Foto që të ngjeth mishin, Vesa e vogël përcjell babin me mision në Egje

Një foto vërtet emocionuese kjo e shpërndarë nga ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli.

Është vogëlushja Vesa , që përcjell babin e saj Ermal Hila në mision në detin Egje.

Kapiteni Hila është përshëndetur me të bijën dhe të afërmit që i kanë uruar të  kthehen shëndoshë e shpejt në mënyrë që Vesën e vogël mos e marë malli shumë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01947283744812
array(1) { ["section"]=> string(76) "foto-qe-te-ngjeth-mishin-vesa-e-vogel-percjell-babin-me-mision-ne-egje-72338" }