Foto që të prekin shpirtin por që flasin shumë

Publikuar tek: bota, më 23:06 20-11-2016 Foto që të prekin shpirtin por që flasin shumë

Shpeshherë nuk jemi të kënaqur nga jeta dhe nuk mjaftohemi me ato që kemi por në momentin që i humbasim gjërat kuptojmë rëndësinë e tyre.

Këto foto të prekin shpirtin, por ndërkohë tregojnë dhe forcën, guximin dhe kurajon që duhet të kemi për të vijuar jetën pavarësisht çdo fatkeqësie. 

640855-650-1455010183-moments-of-the-london-2012-paralympic-games-01622-002_1463780531-1873813.jpg

 Fitorja më e mirë!

 641355-650-1455010183-001fd04cfc62120aca3e16_1463780520-9347171.jpg

 Filizi i jetës

 640455-650-1455010183-b-q4vvuveaaxyao_1463780546-3058181.jpg

 Miku më besnik i njeriut

 641055-650-1455010183-0-a62f3-a6a3afb8-orig_1463780558-1076196.jpg

 Njeriu i hekurt i pamposhtur

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025749921798706
array(1) { ["section"]=> string(52) "foto-qe-te-prekin-shpirtin-por-qe-flasin-shume-60145" }