Foto/ Rama ulet në gjunjë për gjyshen e moshuar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:48 13-06-2015 Foto/ Rama ulet në gjunjë për gjyshen e moshuar Kryeministri Rama ulet në gjunë për të takuar gjyshen e moshuar

Kjo është një foto e publikuar nga kryeministri Rama si “photo of the day”, pra foto e ditës.

Kryeministri ulet në gjunjë për të përqafuar gjyshen e moshuar e cila e sheh me adhurim e shpresë. Një gjest i tillë nga komentuesit dhe ndjekësit e Ramës është komentuar si përulje e respekt dhe padyshim që mund të jetë,por nuk përjashtohet as mundësia që Rama të jetë ulur në gjunjë thjesht sepse është shumë i gjatë. Megjithatë gjesti i kryeministrit vlen për t'u pëgëzuar dhe fotoja ia vlen për të qenë foto-dite.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13165783882141
array(1) { ["section"]=> string(52) "foto-rama-ulet-ne-gjunje-per-gjyshen-e-moshuar-13478" }