FOTO/ 'Rinohet' Lionel MESSI, ylli i BARCELONËS bëhet nostalgjik

Publikuar tek: sport, më 16:40 21-09-2018 FOTO/ 'Rinohet' Lionel MESSI, ylli i BARCELONËS bëhet nostalgjik

Është kthyer Lionel Messi i dikurshëm, të paktën në paraqitje.

Futbollisti argjentinas ka hequr dorë nga mbajtja e mjekrës duke u shfaqur sot me fytyrën që u mungonte shumë fansave të tij dhe Barcelonës.

Reagimet në rrjetet sociale kanë qenë të ndara, por me “portretin” e ri “Pleshti” kthehet në origjinë.

Ndoshta sulmuesin e ka marrë malli për fytyrën e dikurshme.

messi.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fitoi tripletën me INTER, Shnajder pranë TRAGJEDISË (FOTO)
‘Sinan për Sinan’, SHAKOHOXHA ngatërron presidentin e FLAMURTARIT me këngëtarin e njohur »
Article Logic
Execution time: 0.037509918212891
array(1) { ["section"]=> string(67) "foto-rinohet-lionel-messi-ylli-i-barcelones-behet-nostalgjik-135151" }