Foto: Rrjetet sociale ironizojnë kryebashkiakun, Veliaj "shpërthen" në lot

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:42 13-04-2017 Foto: Rrjetet sociale ironizojnë kryebashkiakun, Veliaj

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, njihet nga të gjithë si sportdashës dhe sapo gjen hapësirë në publik, nuk humbet nga rasti për të luajtur.

Dje ai ka postuar një foto ku duket duke luajtuar basketboll me disa nxënës të një shkolle. Foton ai e ka shpërndarë në "Instagram" duke e quajtur "Photo of the day"

Pasi fotoja është parë nga shumë njerëz, në rrjetet sociale kanë filluar ta modifikojnë duke e dërguar Veliajn në NBA.

Ndiqni më poshtë fotografinë pikante ku Veliaj ka komentuar "Loti vuuu".

ca.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027345895767212
array(1) { ["section"]=> string(76) "foto-rrjetet-sociale-ironizojne-kryebashkiakun-veliaj-shperthen-ne-lot-75053" }