“Foto sot nga Parlamenti”, Berisha zgjedh të preferuarat e tij dhe i publikon, nuk mungon as Rama

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:04 11-02-2016 “Foto sot nga Parlamenti”, Berisha zgjedh të preferuarat e tij dhe i publikon, nuk mungon as Rama

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në facebook-un e tij disa foto nga seanca e sotme plenare e Kuvendit.

Në fotot e përzgjedhura nga Berisha nuk ka si të mungojë kryeministri Edi Rama, i cili është kapur në momente aspak të rehatshme gjatë kohës që deputeti demokrat fliste në foltoren e Kuvendit.

Nuk është hera e parë që Berisha publikon foto të tilla të Ramës, duke aluduar edhe për gjendjen tij mendore.

Fotot e publikuara nga Berisha:

12729050_558244284336483_5007045065677021641_n.jpg

12717694_558244281003150_3617228854554853273_n.jpg

12687890_558244361003142_8267914611962207247_n.jpg

12717667_558244331003145_9131027145589004901_n.jpg

12592499_558244364336475_5285025577463910287_n.jpg

12734012_558244397669805_3748076835408797043_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026150941848755
array(1) { ["section"]=> string(99) "foto-sot-nga-parlamenti-berisha-zgjedh-te-preferuarat-e-tij-dhe-i-publikon-nuk-mungon-as-rama-32338" }