Foto të reja nga çifti kryeministror, Edi dhe Linda Rama në ndarjen e çmimeve "Bleta e Artë"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:33 29-12-2015 Foto të reja nga çifti kryeministror, Edi dhe Linda Rama në ndarjen e çmimeve

Këto janë disa foto të reja të çiftit kryeministror. Edi dhe Linda Rama kanë marrë pjesë mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Bleta e Artë". Kryeministri dhe zonja e tij janë fotografuar duke ecur krah njëri-tjetrit ku si zakonisht, bie në sy eleganca e zonjës Linda. Sakaq, kryeministri bën edhe një përmbledhje të çmimeve që u ndanë.

“Çmimi “Made in Albania” - Oliv Oil
Çmimi “Sipërmarrja inovative” - Çelësi Media Group
Çmimi “Gruaja sipërmarrëse” - Eleni Babameto
Çmimi “Vula e cilësisë” - Agro Al
Çmimi “Përgjegjësi sociale” - Bloja sh.a
Çmimi “Sipërmarrësit e rinj” - [email protected]
Çmimi “Sipërmarrje në kulture” - Fondi Shqiptaro-Amerikan i Zhvillimit
Çmimi “Sipërmarrësit në industri” - Dekoll
Çmimi “Biznesi i vogël” - Mcp
Çmimi “Shija e posaçme” - Rapsodia
Çmimi “Mikpritja e spikatur” - Hotel Tirana
Çmimi kategoria e punësimit - Ama dress
Administratorja e vitit - Ogerta Manastriliu, drejtuese e QSUT-së
Administratori i vitit - Ardian Çela, kreu i OSHEE-së”

 

{gallery}EDILINDA{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014539003372192
array(1) { ["section"]=> string(95) "foto-te-reja-nga-cifti-kryeministror-edi-dhe-linda-rama-ne-ndarjen-e-cmimeve-bleta-e-arte-28790" }