Foto të rralla, kur Sali Berisha takonte Bashar al Assad-in (Foto)

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:24 22-04-2017 Foto të rralla, kur Sali Berisha takonte Bashar al Assad-in (Foto)

Një dokumentar gjerman ka publikuar disa foto të rralla të ish-kryeministrit Sali Berisha gjatë takimit me presidentin sirian Bashar al-Assad.

Në fotot e publikuara në dokumentarin për Ligën Arabe nga televizioni gjerman, besohet se Berisha, në atë kohë President i Shqipërisë, u takua me Assadin dhe liderat e tjerë të vendeve arabe gjatë futjes së Shqipërisë në lidhjen islamike.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.28245306015015
array(1) { ["section"]=> string(69) "foto-te-rralla-kur-sali-berisha-takonte-bashar-al-assad-in-foto-76018" }