Fotogaleri / Humor me kërcënimin e ISIS ndaj shqiptarëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:59 05-06-2015 Fotogaleri / Humor me kërcënimin e ISIS ndaj shqiptarëve

Duket se shumë persona e kanë marrë me sportivitet kërcënimin e ISIS ndaj shqiptarëve jobesimtarë me anë të një videomesazhi.

Njësoj si me fushatën zgjedhore dhe fenomene të tjera, interneti ka bërë punën e vet me krijimin e dhjetra “meme” humoristike të cilat i gjen kudo në “fanpage-t” e rrjeteve sociale. Ja disa nga më të pëlqyerat që po qarkullojnë:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077860355377197
array(1) { ["section"]=> string(60) "fotogaleri-humor-me-kercenimin-e-isis-ndaj-shqiptareve-12779" }